KRiSU SINGIEL „Szczerość”

Promocja singla

KRiSU pochodzi z Dąbrowy Górniczej. Jest autorem tekstów, muzyki. W 2020 roku wydał swoją pierwszą płytę pt. „Pamiętasz?…„Znalazło się na niej 12 utworów. Jego twórczość to życiowy klimat w rytmie gitarowym. Muzyka jaką prezentuje, to właściwie muzyka dla wszystkich bez względu na wiek i płeć.

…a jeśli mieliśmy już swój czas? a jeśli ta prawdziwa miłość jest już dawno za nami? Może warto otworzyć oczy i być czujnym by nic nam w życiu nie umknęło?…

KRiSU
KRiSU – Szczerość

Szczerość„, to głęboko osobista podróż dla każdego, kojarzymy go z określoną sytuacją i doświadczamy refleksyjności. Często wywołuje wspomnienia i przywołuje określone myśli. To utwór opowiadający o czymś ważnym. Słuchając go, da się odczuć prawdziwość emocji i charakter. A przecież to uczucia najczęściej kierują naszym losem.

KRiSU

Muzyk współpracował z wieloma artystami m.in. zespół Alergen, z którym nagrał klip „Tolerancja”. W latach 2018-2020 dokonał wielkich zmian w swojej karierze i postanowił stworzyć swoje autorskie utwory. KRiSU – to jego solowy projekt lecz zaprosił do niego znanych muzyków związanych z największymi artystami polskiej sceny muzycznej.

Początki jego kariery, to występy w różnych klubach i na koncertach. Wykonywał głównie utwory innych artystów jako tzw. covery. Należy też powiedzieć, że z już uznanymi i widocznymi w show-biznesie muzykami, grał i współpracował jako gitarzysta oraz wokalista. Zresztą w chwili obecnej też tak jest.

Jest samoukiem, a jego inspiracją do tworzenia muzyki, są jego własne przeżycia. Rozmawiając z Krzysztofem (tak ma na imię) osobiście odnosi się wrażenie, że jest „psychologiem”. Zauważa problemy i nie odrzuca nikogo. Jednocześnie, potrafi skrytykować zachowanie. Więc nie jest idealny jak większość z nas wszystkich. Chce tylko robić dobrze, to na czym mu zależy a zależy mu na wielu sprawach. Aby nie było tak słodko, to musicie wiedzieć, że wielu go krytykuje. Ale krytyka mobilizuje i daje do myślenia.

Ludzie uwielbiają mieć swoją wymarzoną przestrzeń życiową . Dlatego trzeba dążyć do swoich celów. Uczucia to jest to, co najbardziej cechuje człowieka, pokazuje wspaniałość i piękno życia. I właśnie o tym życiu tworzy muzykę KRiSU.

Kiedyś powiedział:

Zawsze myślałem o tym, żeby robić w życiu to co kocham i połączyć pracę z pasją. Przyszedł czas, że postanowiłem to zrealizować i postawiłem wszystko na jedną kartę.”


Założyłem zespół i zacząłem odnosić sukcesy grając covery. Po latach zrozumiałem, że mam coś więcej do przekazania odbiorcom, niż ubieranie w swoje emocje utworów innych artystów.
Zaczęły grać mi w głowie inne melodie i zrodziła się myśl o tym by stworzyć coś swojego. „

Nowy dzień, nowe doznania, stare przeżycia i właściwie nie wiadomo dokąd prowadzi nas życie. Słowa, wypowiedzi i wyrazy twarzy, są najprawdziwszym przesłaniem, podobnie jak muzyka. „Szczerość” to największa cecha ludzka, bynajmniej jedna z nich. O kim mowa? O nas wszystkich i nagle, pojawia się ktoś, kto ukazuje takie oto wartości, czy też myśli, które dotyczą nas, uświadamia, że wszystko jest dziełem, a nie przypadkiem.

Ostatnio wystąpił w Nowodworskim Centrum Kultury, gdzie otrzymał dyplom "Płyta roku 2020-2021" oraz "Złoty mikrofon".

Obecnie artysta przygotowuje się do wydania kolejnej płyty. Pracuje nad kolejnymi, klimatycznymi utworami. Uczestniczy w różnych spotkaniach radiowych i koncertuje w całej Polsce. Jego utwory widnieją na radiowych listach przebojów i są często emitowane w audycjach.

Dokonałem coś co, było tylko marzeniem, chceniem i sam sobie udowodniłem, że jeśli chcę to potrafię” - KRiSU

Jego karierę można śledzić na profilu Facebook: https://www.facebook.com/KrisuBanka .

Jedna odpowiedź na “KRiSU SINGIEL „Szczerość”

  1. Poznaliśmy KRiSU latem w DABKI Laguna Bardzo miły człowiek.Jest normalnym miłym człowiekiem.Poznalismy też jego wybrankę również mila kobieta.Mam nadzieję że jeszcze kiedyś się spotkamy.No i oczywiście mam płytę. Tą pierwszą.

    Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s