Indigo Child singiel „IPP”

Promocja singla

W ostatnim czasie zespół Indigo Child nagrał swój pierwszy teledysk. Klip promujący album „Horyzont” powstał do piosenki pt. „IPP”. Utwór, jak i sam teledysk, przesiąknięty jest psychodelią. Premiera albumu już 28 lutego tego roku!

Oddajemy Waszym oczom i uszom utwór promujący płytę „IPP”, który znacie już dobrze z koncertów. 🤘 Psychodeliczne dźwięki przyozdobił psychodeliczny obraz stworzony w kolaboracji przez VJ Black Pony Visuals oraz Botonarium Bartosza Miruckiego. 🤯🤯🤯

– tak zaprezentował okładkę singla zespół na swoim profilu

Zespół Indigo Child nagrał swój pierwszy teledysk promujący zapowiadany album „Horyzont”, który powstał do piosenki pt. „IPP”. Utwór, jak i sam teledysk, przesiąknięty jest psychodelią. O ile obraz jest dość abstrakcyjny, to utwór jest osadzony w wyraźnych ramach, a tekst prowokuje do refleksji. Jak już wspomniano – z końcem lutego zespół Indigo Child wydaje swój drugi album!

Dźwięk zarejestrowano w Studio M im. SBB Radia Opole. Za miks odpowiedzialny jest nasz opolski mistrzunio Paweł Pat. Mastering wykonał Grzegorz Mukanowski. Wideo zrealizowano w Jazz Centrum.

– zapowiada teledysk zespół

Indigo Child to skład pochodzący z Opola, funkcjonujący pod tą nazwą od około trzech lat. Tworzą go muzycy wywodzący się z różnych gatunków muzycznych (od jazzu do ciężkiego rocka). Wspólnym mianownikiem dla składu okazała się jednak miłość do improwizacji w klimatach „około rockowych”, która w większości przypadków jest budulcem do nowych kompozycji. W skład zespołu wchodzą:

  • Jakub Kamiński ( lider / gitarzysta basowy / tekściarz),
  • Jakub Kirstein ( instrumenty klawiszowe),
  • Paweł „Morrison” Pawłowski (instrumenty perkusyjne),
  • Jakub Cajzner (wokal),
  • Dawid Młotkowski (gitara)

W ostatnich latach Indigo Child wydało debiutancki album (2018), rozegrało liczne koncerty zarówno w Polsce, jak i za granicą. Obecnie zespół jest na ostatniej prostej do drugiego krążka.

Płyta pt. „Horyzont” zostanie wydana pod koniec lutego tego roku. Album charakteryzuje szeroka mieszanka stylów, tj. od psychodelicznego rocka, przez pieśń turystyczną, aż po hard rock z lat 70/80’ spojonych charakterystycznym brzmieniem wypracowanym przez zespół. Na krążku nie zabraknie również kompozycji instrumentalnych.

Cieszymy się niezmiernie, że możemy nareszcie podzielić się z Wami efektem długiej i ciężkiej pracy, jaką było zarejestrowanie naszego drugiego albumu studyjnego pt. „Horyzont”. 🎶💿🎶🌅

– podsumowuje zespół

W chwili obecnej zespół tworzy kolejny materiał z myślą o przyszłych koncertach i realizacjach. Zapowiada się bardzo ciekawie, będzie premiera nowego albumu „Horyzont” i pewnie pojawią się nowości, dlatego zalecamy obserwować socjal media zespołu i kanały streamingowe aby nie przegapić nowości. Zespół znajdziecie:

Składamy podziękowania dla Pawła z zespołu za podesłany materiał i możliwość publikacji, dzięki któremu możemy podzielić się z Wami newsami. Cieszymy się, że kolejny zespół obdarzył nas zaufaniem i mamy nadzieję na dłuższą współpracę. Wam drodzy czytelnicy dziękuję za wsparcie. Razem Wspieramy Polskich Artystów!

4 myśli na temat “Indigo Child singiel „IPP”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s