Rock n Roll Rebels Album „Road to Hell”

Promocja Albumu

Lockdown i koncertowa posucha oraz monotonia panująca w tym okresie pchnęła zespół Rock’n’Roll Rebels do podjęcia decyzji zrobienia czegoś co ich pochłonie i da zapomnieć o tym, co dzieje się na zewnątrz. Jak postanowili tak zrobili i 20 października 2021 roku zaprezentowali fizyczny album „Road to Hell”. Album wyjątkowy, bo zawierający autorskie nagrania własne kapeli, która do tej pory znana była z coverowania klasyków złotej ery rock’n’rolla.

W styczniu 2021 postanowili stworzyć dziesięć autorskich numerów, które zarejestrowali w S-tone Studio w Sosnowcu. 1 lipca 2021r premierę miał trzeci album zespołu „Road to Hell” na portalach streamingowych. Fizyczna wersja płyty tłoczona w Rockers Publishing s.c. ujrzała światło dzienne 20 października 2021 roku, co zespół ogłosił na swoim profilu na Facebooku.

W styczniu 2021 postanawiamy stworzyć dziesięć autorskich numerów i zarejestrować je w studio. Składamy wniosek o dofinansowanie na nagranie płyty w Miejskim Ośrodku Kultury i w oczekiwaniu na decyzję (licząc na szczęście głupiego) bierzemy się ostro do roboty. Decyzja przychodzi pod koniec lutego: częściowe dofinansowanie! Dobre i to! Termin: gotowy materiał do końca czerwca. Gotowość do wejścia do studia mamy w połowie maja. Niewiele ponad trzy miesiące na stworzenie dziesięciu piosenek to jak na debiutantów chyba nieźle. Materiał jest gotowy 30.06. 1 lipca wrzucamy nagrania na Youtube, Bandcamp i inne serwisy streamingowe. Do końca września 2021 planowaliśmy wydać album na płycie CD ale się nie udało. Z małym opóźnieniem ale są, płyty Rock’n’Roll Rebels – „Road to Hell” 2021.

– wspomina zespół

Czy są to piosenki w których słychać korzenie lat 50′ i 60′?

W pewnym stopniu napewno tak. Napewno można w nich usłyszeć to co nam wtedy w duszach grało. Będziemy dumni jeśli ktoś powie że oprócz lat 50′, 60′ słychać tam Ramones, Motorhead czy Misfits. Obecnie skupiamy się na promowaniu albumu. Bo najważniejsza jest przygoda!!!

– odpowiada zespół

Wydawca: Rock’n’Roll Rebels – „Road to Hell” 2021
Album „Road to Hell” 2021 – dziesięć autorskich kawałków zarejestrowanych w czerwcu 2021 w S-tone Studio w Sosnowcu. Płyty tłoczone w ROCKERS PUBLISHING S.C.

Wielkie podziękowania dla:
Marcin Dziadovič (za teksty)
Tomek Grząślewicz (za zredagowane tekstów)
Rafał Nowak (S-tone Studio – za współpracę i zajebisty końcowy efekt)
Piastol (okładka)

Tracklista:

  1. I Need You
  2. Home
  3. Don’t Tell Us How to Live
  4. Our Time Hasn’t Come
  5. Get Out of My Head
  6. In the Night
  7. A Head Taller Sue
  8. Road to Hell
  9. Nothing Will Change
  10. Someday We’ll Meet Again

Album dostępny w wersji mp3 w Empiku. Można zakupić wybrane utwory albo cały album.

Dostępne są również w wersji mp3 poprzednie dwa albumy z 2017r „Rock N Roll Rebels” oraz z 2019r. „Precursors Vol 2”.

Skorzystaj z oferty

Album fizyczny tłoczony w ROCKERS PUBLISHING S.C. dostępny bezpośrednio od zespołu.

Kto chętny proszę pisać na priv albo na maila: rnrrebels17@gmail.com

lub przez stronę na Facebooku:

Zespół Rock’n’Roll Rebels powstał w 2017 roku w Sosnowcu. Grają muzykę z lat 50′ i 60′ w ostrym wydaniu i swoim aranżu. Pierwszy skład zespołu: Zbychu – voc, bas, Panda – bębny, Yogi – gitara. W takim składzie wydają 10 utworów na płycie „Rock’n’Roll Rebels”. W 2018 roku skład zmienia się o bębniarza, na miejsce Pandy wskakuje Burek. W listopadzie 2019 roku po koncertach w całej Polsce zespół nagrywa drugą płytkę pt.: „Vol. 2 – Precursors”. Obydwie płyty to tribute Rock’n’Rolla lat 50′ i 60′ ale nieco szybciej i mocniej niż w oryginale. Okazało się, że granie utworów Elvisa, Eddiego Cohrana czy Roya Orbisona w stylu jakim robili to Ramones, Motorhead i Misfits wypełnia pewną lukę na polskiej scenie muzycznej, co zaowocowało regularnymi koncertami. Lockdown i koncertowa posucha sprawiła, że zespół zaczął tworzyć własne, autorskie kawałki, które możecie posłuchać na promowanym dziś albumie.

Dziękujemy Michałowi Bogdańskiemu i kapeli Rock’n’Roll Rebels za materiał. Pewnie już zauważyliście, że ich muza nadaję się na każdą okazję, na nudę, na imprezkę, na zloty i koncerty. Kupując utwory i płyty zespołu wspieracie ich twórczość, którą tworzą specjalnie dla Was. Zapraszam na naszą stronę na Facebooku, niebawem przedstawimy zespół bliżej, zaprezentujemy więcej muzy w naszej Promocji Artysty. Bądźcie z nami i wpadajcie na nasz profil. Razem wspierajmy polskich artystów!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s