Psychoformalina Album „3…”

Promocja Albumu

Razem z zespołem Psychoformalina chcemy Wam polecić ostatni krążek kapeli pt. „3…”, który ukazał się 29 lutego 2020 roku nakładem Bat-Cave Productions. Pomimo, że minęło trochę czasu warto zainteresować się albumem i mieć go w swojej bibliotece a jeśli kochacie psychodeliczne i zimnofalowe dźwięki to jest to lektura obowiązkowa.

Zespół Psychoformalina szerokim łukiem omija wszelkie trendy oraz tzw. kulturę popularną. Nie zważa zbytnio na gusta słuchaczy tworząc własną formę drenującą umysły za pomocą sztuki. W swojej muzyce łączą elementy zimnej fali, surowego garażowego rocka, a także muzyki noise i neopsychodelii. Zimnofalowa grupa rozwijając swoją nazwę przedstawia się jako „psychogeniczna formacja literacko-muzyczna”. W tym roku planują nagrywać kolejny materiał i być może niebawem ukaże się nowy, już czwarty album zespołu, czego życzymy a jednocześnie dziękujemy za materiał i informacje. Dzięki uprzejmości zespołu wraz z okładka płyty zdjęcia kapeli z występów. Nie lada gratka dla fanów.

Płyta nagrana w składzie:

 • Łukasz Wójcik,
 • Bartek Glanc,
 • Miras Majsiak,
 • Piotr Bernatowicz

Realizacja nagrań Szymon Czarnuszek. Okładka i klipy autorstwa Litt Mistt.

Na płycie znajdziecie 9 utworów:

 1. Życie
 2. Przesilenie
 3. Ja-pies
 4. Z kolan
 5. Absolutność
 6. Salome
 7. Opętaniec
 8. Santa Memoria
 9. Rozpadną się miasta

Album można przesłuchać na :

A my polecamy materiał z występu w ramach Energia dźwięku 2020:

Płytę można zamawiać za pośrednictwem Bat-Cave Productions, bezpośrednio od zespołu przez stronę na Facebooku Psychoformalina lub e-mail: psychoformalina@wp.pl.

Kupujcie płyty “naszych” muzyków. Dzięki tej niewielkiej kwocie jaką wydacie, dajecie nie tylko szansę kapeli na rozwój ale również wspieracie upadły rynek muzyczny sceny niezależnej. Odwróciły się od nas – Was fanów i kapel sceny alternatywnej – „mainstreamowe media” i politycy kierujący kulturą a korporacyjni wyjadacze żerują tylko na nas i na zespołach. Jeśli sami nie będziemy się wspierać, co będzie za lat kilka z tym, co kochamy?


Promocję zrealizowano dzięki Łukaszowi Wójcikowi z kapeli Psychoformalina, za co pięknie dziękujemy. Album prezentowano na na Facebooku i Instagramie oraz kanale YouTube 3 kwietnia 2021r natomiast Post promujący dotarł do ponad 1,5 tysiąca osób. Obecnie są promowane na naszym kanale YouTube Playlisty #WaszaMuza #6. Były również promowane na Liście Przebojów #WaszaMuza TOP30.


Linki do opublikowanego materiału na kolejnej stronie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s