Muzyczna Środa #36 FRACTAL (Special Edition)

Premiera w środę 12 kwietnia 2023 o 20:00

Sześć osób pełnych ambicji oraz chęci do działania grających szeroko pojętą muzykę na pograniczu rocka i metalu podbija serca fanów!. Zapraszamy na wydanie specjalne audycji Muzyczna Środa w której gościem u Matta i Patrycji będzie zespół Fractal. Zwycięzca konkursu Singiel Zimy 2023 wybrany przez społeczność portalu Polska Muzyka alternatywna.

Zespół Fractal istnieje od 2020 roku i nieprzerwanie opiera się na autorskich utworach. Obecnie składa się z sześciu osób pełnych ambicji oraz chęci do działania. Grają szeroko pojętą muzykę na pograniczu rocka i metalu – charakteryzuje ich barwne brzmienie gitar wzbogacone o syntezator i damski wokal. Nie boją się eksperymentować z dźwiękami jak i gatunkami. Współpracowali z Kosa Buena Studio oraz z Akademią Dźwięku w Jaworznie, podczas nagrywania i kręcenia teledysku do  studyjnego kawałka. Obecnie kończą  pracę nad  debiutancką płytą, którą nagrywają przy współpracy z Waiting Studio w Oświęcimiu.

Skład zespołu:

  • Natalia Urbanik – Wokal
  • Mateusz Kopeć – Gitara Prowadząca
  • Konrad Kania – Gitara Rytmiczna
  • Piotr Bytomski – Perkusja (uczestnik Caban Drummer Fest)
  • Wojtek Mruk – Bas
  • Mateusz Makarowski – Klawisze

Social Media

Zapraszamy na spotkanie z zespołem FRACTAL w środę, 12 kwietnia 2023 roku o godzinie 20:00 na kanale You Tube Polska Muzyka alternatywna. Oficjalnie wręczymy kapeli nagrodę Singiel Zimy 2023 i zapytamy jak tworzy się hity. 

Zespół będzie również odpowiadał na Wasze pytania, które możecie zadawać na czacie. Wasze pytania ale też pozdrowienia i komentarze wyświetlimy na ekranie. Bądźcie aktywni, poznajcie zespół FRACTAL bliżej. 

Wspierajcie polskich muzyków, oni tworzą właśnie dla Was. 

W marcu tego roku zakończył się Plebiscyt podsumowujący sezon zimowy Listy Przebojów TOP30 #WaszaMuza portalu Polska Muzyka alternatywna i INNE.RADIO. Tytuł Singiel Zimy 2023 trafił w ręce zespołu FRACTAL za utwór „Smak melodii”.  

Singiel Zimy 2023 według czytelników Polska Muzyka alternatywna

W sobotę 25 marca zakończyliśmy plebiscyt, który przeprowadzaliśmy na stronie naszego serwisu. Spośród 39 najwyżej ocenianych utworów na naszej Liście Przebojów TOP30 #WaszaMuza w sezonie zimowym wybraliśmy…

Oceń ten wpis:

„Muzyczna Środa” to audycja realizowana we współpracy RTV Sławenia nadającej z Londynu i redakcji Polska Muzyka alternatywna wspierającej polskich artystów sceny niezależnej. Celem audycji „Muzyczna Środa” jest prezentacja ciekawych i oryginalnych projektów muzycznych reprezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną.

Audycję prowadzą, Matt Smok, kompozytor i gitarzysta występujący dla Polonii w Wielkiej Brytanii a jednocześnie redaktor stacji internetowej RTV Sławenia oraz Patii czyli Patrycja Neodym, polska piosenkarka mieszkająca w Niemczech ale często występująca w Polsce, laureatka Plebiscytu Singiel Jesieni 2022 z utworem Manifesto (Veni, Vidi, Vici).

RTV Sławenia

Matt Smok

Patrycja Neodym

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w audycji prosimy o zgłoszenie przez formularz na stronie.

Emisja odcinków w środy o 20:00 czasu polskiego. Każdy odcinek to wyjątkowe spotkanie z muzykami nie tylko z Polski ale z całego świata i okazja do poznania muzyków i ich twórczości, której nie usłyszycie w radio czy telewizji.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

GDYBYŚCIE CHCIELI NAS PONOSIĆ 🙂

Polska Muzyka alternatywna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s