Muzyczna Środa: #22 Polska Muzyka alternatywna

Premiera Środa 16.11.2023 o 20:00

Tym razem w dwudziestym drugim odcinku audycji z cyklu „Muzyczna Środa” realizowanej przez TRV Sławenia wystąpią Fragix & Morena czyli redakcja projektu Polska Muzyka alternatywna. Będzie okazja nas poznać, zadać pytanie a odcinek szczególny, bo będziemy opowiadać o promocjach, które oferujemy w ramach naszej społecznej działalności.

O projekcie Polska Muzyka alternatywna pewnie już wiecie, jeśli nie z social media to z niniejszej strony na którą trafiliście. Nie będziemy więc zanudzać historią naszej działalności ale opowiemy o tym, co oferujemy. A oferujemy wiele ciekawych promocji w ale nie są one do końca wszystkim znane. 

W skrócie napiszemy, że nasze promocje to bardzo rozbudowane kampanie. To nie tylko artykuł, post na stronie czy dodanie utworu do Playlisty ale szerokie działania promujące twórczość oraz samych artystów w celu dotarcia do jak najszerszej publiczności. I o tym właśnie będziemy opowiadać abyście wiedzieli co dzieje się z treścią, którą do nas zgłosicie lub prześlecie. Doskonale wiemy, że nie wszyscy mają czas, chęci czytać nasze opisy do promocji, stąd poświęcając godzinkę możecie o nich usłyszeć w audycji.

Ale audycja nie jest tylko dla artystów muzyków sceny niezależnej, jest również przeznaczona dla naszych Słuchaczek i naszych Słuchaczy, naszych Czytelników i Czytelniczki, naszych Odbiorców. Ponieważ Wy również możecie tak jak artyści zgłaszać i polecać swoje ulubione utwory a nawet zamieszczać relacje, recenzje czy wywiady na naszych stronach. A przy okazji poznacie naszą redakcję, dowiecie się co publikujemy i o czym piszemy, gdzie szukać treści o nowościach, informacjach o zespołach, gdzie iść na koncert albo wziąć udział w zabawie. 

Jesteśmy pewni, że każda strona, zarówno twórcy jak i odbiorcy znajdą wiele ciekawych informacji.

Polska Muzyka alternatywna Społeczność:

https://www.facebook.com/groups/PMalternatywna

Zapraszamy 🤘😀

„Muzyczna Środa” to audycja realizowana we współpracy RTV Sławenia w Londynie i redakcji Polska Muzyka alternatywna wspierającej polskich artystów sceny niezależnej. Celem audycji „Muzyczna Środa” jest prezentacja ciekawych i oryginalnych projektów muzycznych reprezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną. Audycję prowadzi Matt Smok, kompozytor i gitarzysta występujący dla Polonii w Wielkiej Brytanii.  

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w audycji prosimy o zgłoszenie przez formularz na stronie.  

Emisja odcinków w środy o 20:00 czasu polskiego. Każdy odcinek to wyjątkowe spotkanie z muzykami nie tylko z Polski ale z całego świata i okazja do poznania muzyków i ich i muzyki.

RTV Sławenia

Matt Smok

Udział w audycji Muzyczna Środa

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podjęliśmy współpracę z redakcją RTV Sławenia nadającej z Londynu. W ramach współpracy umawiamy polskie zespoły z redakcją w celu zrealizowania audycji w której wystąpią i jej reklamy oraz promocji. Audycję promujemy na stronie internetowej, kanale YouTube i w social mediach. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z poniższymi warunkami.…

Oceń ten wpis:

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

GDYBYŚCIE CHCIELI NAS PONOSIĆ 🙂

Polska Muzyka alternatywna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s