Pan Demia & Marcin Chrustowski singiel „Każdego dnia”

Promocja singla

Po świetnie przyjętym debiutanckim singlu zespołu Pan Demia & Marcin Chrustowski „Ja mówię nie”, przyszedł czas na kolejny –„Każdego dnia”, który pokazuje zgoła inne, bardziej melodyjne oblicze projektu.

Nowy utwór z pewnością świetnie sprawdzi się w okresie wakacyjnym, ma również mocny potencjał w stacjach radiowych. W jaki sposób powstał i jakie ma znaczenie dla Marcina Chrustowskiego?

Jest prostym wyrazem mojego prywatnego spojrzenia na życie, na mijający czas, którego jest co raz mniej by zrealizować swoje plany i marzenia. Piosenka powstała dwa lata temu, odłożyłem ją, jak i wiele innych rzeczy, na bok na czas pandemii. Wróciłem do niej jakieś dwa miesiące temu i wraz z zespołem popracowaliśmy nad jej obecnym kształtem. W tym projekcie jak i w poprzednim „Ja mówię Nie”, swoja pomoc zaoferował Krzysztof (Alladyn) Imiolczyk za co jesteśmy mu z chłopakami bardzo wdzięczni, bo efekt jest dokładnie taki, jaki mieliśmy w zamyśle

– odpowiada.

Pan Demia & Marcin Chrustowski to zespół złożony z polskich muzyków, ale każdy z nich mieszka na co dzień w Anglii. Grupa uformowała się trochę przez przypadek w okresie pierwszego lockdownu – było dużo wolnego czasu – stad nazwa. Perkusista usłyszał mnie gdzieś w social media, skontaktował się ze mną… I tak się zaczęło. Po pewnym czasie powoli zaczęli dołączać inni członkowie zespołu. Skład zmienił się w przeciągu dwóch ostatnich lat.

Tak naprawdę ze starego zostałem tylko ja, ale funkcjonujemy i mamy się bardzo dobrze

– opowiada Chrustowski.

Obecny skład zespołu:

Marcin Chrustowski – wokal
Marcin Niezgoda – gitara rytmiczna ,
Mirek Miras – perkusja
Darek Banka – gitara prowadząca / chórki

Potwierdzeniem tych słów jest passa zespołu. Nagrywają nowe utwory, koncertują – niedawno zagrali świetny koncert przed zespołem Dżem, supportują też wiele innych polskich gwiazd.

„Każdego dnia” jest dostępny, wraz z mocno klimatycznym i pasującym do muzyki video, na zespołowym kanale YT. Już niedługo będzie również dostępny na wszystkich platformach stramingowych. Mocno polecamy śledzić ich social media, zapowiadają kolejne koncerty, oraz – co najważniejsze – nowe piosenki!

Promocję przygotowano we współpracy z Akademią Menedżerów Muzycznych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s