Poem Below singiel “Money”

Promocja singla

30 kwietnia 2022 alternatywno rockowy zespół Poem Below wydał swój drugi singiel “Money”. Piosenka ta, to solidna dawka rocka wprost znad morza. Muzyka to zgrabne połączenie brudno grających gitar z pulsującą sekcją rytmiczną i melodyjnymi liniami wokalnymi.

Fot. Martyna Legęza

Piosenka opowiada o … pieniądzach i o tym, że czasami pieniądze nie są najważniejsze. Jednym z filarów naszego życia i ogólnie pojętego szczęścia jest radość z konsumowania życia. Jednak gdy zostaniemy odarci z pozorów i nie znajdujemy nic w naszej sferze duchowej wszystko nagle odbija się echem w próżni.

Singiel można nabyć na Bandcampie – link podajemy poniżej, jest też dostępny klip na YouTube, który prezentujemy.

Zespół mieszka i tworzy w nadmorskim Władysławowie oraz Pucku. Pisze teksty,
komponuje i produkuje swoją muzykę. Inspiruje się całym otaczającym światem począwszy od muzyki przez książki a na życiu codziennym kończąc.

Fot. Martyna Legęza

Trzon zespołu stanowią muzycy nadmorskiego Nobody mający na koncie album „Witraże” z 2016 roku. Skład uzupełnia gitarzysta publikujący od 2010 r swoją autorską instrumentalną muzykę pod szyldem SETU. Skład zespołu Poem Below to:

  • Artur Kozłowski – voc, gitara
  • Paweł Marczykowski – bass
  • Łukasz Golla – perkusja
  • Eligiusz Grzechowiak – gitara
Fot. Martyna Legęza

Promocję singla przygotowano we współpracy z Eligiuszem, gitarzystą zespołu Poem Below, który udostępnił nam materiały i informacje. Dziękujemy całemu składowi i polecamy nasz pierwszy artykuł o zespole poświęcony wydanemu debiutanckiemu singlowi “Come Along”.

Poem Below singiel “Come Along”

Promocja singla 18 lutego 2022 alternatywno rockowy zespół Poem Below wydał swój debiutancki singiel “Come Along”. Piosenka ta, to solidna dawka rocka wprost znad morza. Muzyka to zgrabne połączenie brudno grających gitar z pulsującą sekcją rytmiczną i melodyjnymi liniami wokalnymi. Piosenka opowiada o samotności i wyobcowaniu z jakim się mierzysz podążając za własnymi marzeniami. To…

Oceń ten wpis:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s