KIWI Singiel „Na falochronie”

Promocja singla

KIWI, niezwykle oryginalny i pozytywny odbiorze zespół z okolic gatunkowych popu i rocka całkiem niedawno zaprezentował singiel „Na falochronie”. KIWI, jak sami się prezentują,  grają muzykę pop z domieszką funky, bluesa rocka. Formację tworzą młodzi muzycy, dla których inspiracją muzyczną są tacy wykonawcy jak Earth Wind & Fire, Bruno Mars. Frontmenką KIWI jest charakterystyczna i charyzmatyczna wokalista Kasia Jabcoń.

Zespół KIWI powstał jesienią 2015 roku w Zatorze. Grupę tworzą osoby z wspólną pasją do muzyki oraz jej grania. A grają muzykę pop z domieszką funky, blues, rock. Tworzą własne kompozycje na duży ośmioosobowy skład wraz z sekcją dętą. W 2018r wydali swoją pierwszą EP-KĘ z 4 autorskimi utworami, obecnie pracują nad nowym albumem. Poznajcie zespół KIWI, zdjęcia otrzymaliśmy dzięki Akademii Menedżerów Muzycznych, za co dziękujemy.

Zespół obecnie intensywnie przygotowuje się do kolejnego sezonu koncertowego, ponieważ granie na żywo to ich domena i żywioł. Są również w trakcie promocji singla „Na Falochronie”. O czym jest ten symboliczny tekst?

Jest o miłości, o człowieku, który broni się przed nią, bezskutecznie. Nic nie daje zamknięcie się w domu, przekładanie spotkań z osobą, o której myślimy. Mimo przeciwności, które towarzyszą uczuciu, powstaje związek dwojga ludzi. Serce czasem wygrywa z rozumem

– odpowiada zespół.

Ciekawym jest również jak powstają utwory zespołu KIWI, zwłaszcza, że przecież mogą pochwalić się tak rozbudowanym składem. Tu również poprosiliśmy o zdradzenie kulis. Jak mówią:

Zaczynamy od przygotowania pilota (nowego utworu) następnie trafia on do gitarzysty gdzie jest dogrywają partia. Potem gramy i analizujemy utwór na próbie. Jeśli uznamy ze jest gotowy jedziemy do studia.

Promocja „Na falochronie” to początek nowej ofensywy medialnej zespołu KIWI. Dlatego mocno zachęcamy do śledzenia ich social media. Zwłaszcza, że szumnie zapowiadają nowe utwory!

Polecam na koniec KIWI koncertowo. „Femme fatale” odświeżony utwór z 2016 roku. Tekst – Daniel Buchowiecki.

Posty promujące

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s