Misscore

Promocja Artysty

Wraz z Przemysławem Kubajewskim, Dyrektorem Operacyjnym Akademia Menedżerów Muzycznych chcielibyśmy Wam przedstawić zespół Misscore . Misscore powstał w 2010 roku, jednak obecny skład wyklarował się w 2019 roku.

Zespół tworzy piątka osób, które razem postanowiły realizować swoje muzyczne marzenia. Zespół reprezentuje pewną niszę w naszym kraju, czyli ciężki i mroczny, ale przy tym melodyjny rock. Z pewnością wyróżniają się rozbudowane kompozycje ale też bardzo charakterystyczny wokal Natalii Rygiel. Utwory zespołu Misscore można opisać jako mieszankę melodyjnego rocka z elementami elektronicznymi i nietuzinkowymi liniami melodycznymi. Zespół tworzą: Natalia Rygiel, Jarek Bielecki, Krystian Suchorab, Rafał Krzywosz, Mateusz Dźwigała

Rockowy zespół Misscore bardzo długo kazał czekać na nowy materiał. Jednak ten czas nie można uznać za stracony, Misscore przygotowali niezwykle melodyjny, ale przy tym mroczny singiel „Things Behind”, do którego powstał równie niepojący teledysk.

O czym tak naprawdę jest utwór? Pytamy u źródła, odpowiada autorka tekstu i wokalistka, Natalia Rygiel:

To wiele tematów zawartych w jednym tekście. Opowieść o sprawach, dawnych problemach, które chcemy pozostawić za sobą, a które nadal pojawiają się w naszej pamięci. Problemach, które nas zatrzymują, ciągną do tyłu i nierzadko uniemożliwiają funkcjonowanie. O złych wspomnieniach, od których nie potrafimy się oderwać, a ciągle do nich wracamy„.

Sami posłuchajcie i zobaczcie.

Misscore pracują obecnie nad nowym materiałem, „Things Behind” jest pierwszą zapowiedzią większej całości. Jeśli oglądaliście poprzedni post z prezentacją utworu na pewno zwróciliście uwagę na klimat w jakim nakręcone zostało video. Tu znów przepytujemy Natalię o proces jego tworzenia:

Tuż przed nagraniami teledysku obawialiśmy się odgrywania przez nas swoich ról. Nie było to spowodowane tremą przed kamerami czy wątpliwymi zdolnościami aktorskimi, ale tym, że role dość mocno związane były z charakterem osoby. W aktualną sytuację życiową grającego wpleciony został irytujący, smutny czy też targający emocjami wątek wyciągnięty z czeluści podświadomości, który gra na naszych umysłach„.

Dzięki kapeli i promotorowi Przemkowi Kubajewskiemu z Akademia Menedżerów Muzycznych zaprezentujemy Wam kilka zdjęć z planu i realizacji video do utworu „Things Behind”, za co bardzo dziękujemy.


Promocję przygotowano dzięki Przemysławowi Kubajewskiemu z Akademii Menedżerów Muzycznych. Publikacja zawierała 3 posty promujące zespół opublikowane w okresie 9-13.03.2021 na stronie Polska Muzyka Alternatywna na Facebooku oraz post promujący na Instagramie. Utwoór „Things Behind” kandydował do Listy Przebojów #WaszaMuza TOP30. Był promowany przez zabawę przez kolejnych kilka tygodni na Facebooku i YouTube. Obecnie utwory zespołu promujemy na YouTube na Playliście #WaszaMuza #7.


Linki do publikowanego materiału na następnej stronie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s