MoodMan Album „Przejście/Transition”

Promocja Albumu

MoodMan to projekt solowy założony przez Witolda Rolnika w lutym 2018r. Obecnie zespół stanowią: Witold Rolnik wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, producent oraz Paweł Korbacz aranżer, klawiszowiec, perkusista, grafik, tłumacz odpowiedzialny w MoodMan za wizualną oprawę muzyki zespołu. Gościnnie MoodMan wspomaga: Jan Mazurek skrzypek, perkusista, klawiszowiec, człowiek orkiestra o bogatej historii muzycznej sięgającej lat 70 tych XX wieku.

28 sierpnia 2021 roku ukazała się najnowsza płyta MoodMan zatytułowana „Przejście/Transition” z muzyką z gatunku artrocka.

„Album jest opowieścią o zmianie, która choć uniwersalna, to każdemu przydarza się indywidualnie. Dorastamy, kochamy, mierzymy się ze stratą… każde z tych zdarzeń jest swoistym obrzędem przejścia, zapisem przemiany, w wyniku której stajemy inni, w innym miejscu naszej życiowej drogi…”

Kluczem do płyty są teksty. Powstawały one na przestrzeni prawie dwudziestu lat. Przez większość tego czasu mieszkały sobie spokojnie w przysłowiowej szufladzie, aż dziwnym zrządzeniem losu wydostały się na światło – otrzepano je z kurzu, przetarto mokrą szmatką i zagrano im parę pięknych melodii… Autorem większości tekstów jest poeta Maciej Dziamski. Album zapowiadały dwa single „The Spell” i „Zaklęcie”. W 144 notowaniu listy przebojów Radia Wnet Polish Chart Polska Audycja utwór ‘”Zaklęcie’” zadebiutował od razu na 1 miejscu i pozostawał w pierwszej dziesiątce przez 7 notowań.

Wypuszczono również kilka zapowiedzi w ramach Branding marketingu albumu, co nie zdarza się często i nie jest u nas powszechnie stosowane.

5 września 2021 roku zespół opublikował drugi singiel promujący płytę tym razem tylko w wersji angielskiej. Utwór „Still Art With a Coin”

Pierwotnie album Przejście/Transition miał się ukazać tylko w polskiej wersji językowej, jednak pod wpływem licznych zapytań od zagranicznych fanów, zespół zdecydował się przygotować go w dwóch wersjach językowych, polskiej i angielskiej. Dzięki temu polscy fani poznają prawdziwą moc poezji Macieja w języku ojczystym, a fani z zagranicy będą mieli szansę zrozumienia przesłania tej płyty.

 1. TRACK LIST CD 1:
 2. Światło – 4:21
 3. Zaklęcie – 4:38
 4. Wosk, Głód i Ochra – 7:18
 5. Martwa Natura z Monetą – 7:06
 6. Ojcowie – 10:14
 7. Woda – 5:38
 8. Tamte Dni – 5:01
 9. Epilog – 2:26
 1. TRACK LIST CD 2:
 2. The Light – 4:21
 3. The Spell – 4:38
 4. Wax, Craving and Ruddle – 7:18
 5. Still Art with a Coin – 7:06
 6. Fathers – 10:14
 7. The Water – 5:38
 8. Those Days – 5:01
 9. Epilogue – 2:26

NOSNIK: CD digi-pack
PRODUKCJA: Witold Rolnik/MoodMan
Cena: 69,00 zł

 17 września 2021 ukazał się teledysk promujący album „Martwa Natura z Monetą”.

Kontakt z fanami zespół prowadzi za pośrednictwem Facebooka, gdzie można na bieżąco śledzić rozwój zespołu. Natomiast płytę można nabyć za pośrednictwem sklepu moodman.pl. Podajemy linki:

Zapraszamy naszych czytelników na serię PROMOCJA ARTYSTY w której bliżej przedstawimy Wam zespół. Akcja Promocja Artysty na Facebooku rusza już 28 września! Po zakończeniu promocji powstanie artykuł na niniejszej stronie. Bądźcie z nami i wspierajcie polskich artystów.

Składam podziękowania dla Witolda Rolnika, lidera zespołu za udostępnienie informacji i materiałów. Życzę kapeli kolejnej płyty i zapraszam do słuchania i zakupu płyty. Kupując płyty i uczestnicząc na koncertach dajemy im power i motywujemy do dalszego tworzenia.

Wspierajmy polskich artystów!


Na stronie na Facebooku i Instagramie zaprezentowano 2 albumy zespołu MoodMan „The New Age” z 2019r. i bieżący „Przejście/Transition” z 28.08.2021r. O pierwszym albumie dowiecie się więcej z linków, które podajemy poniżej. Akcja łącznie dotarła do ponad 2,5 tysiąca osób. Obydwa albumy są umieszczone w naszym Sklepie na Facebooku, co mamy nadzieję zwiększy wsparcie zespołu. Przed nami jeszcze Promocja Artysty i kolejna promocja dla zespołu, singli i albumów, które wydali..


Linki promujące:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s