Ramówka

harmonogram roku

styczeń

Plebiscyt Artysta Roku. Zwycięzca otrzyma możliwość zagrania na koncercie PMa w maju

luty

Plebiscyt Album Roku. Zwycięzca otrzyma możliwość zagrania na koncercie PMa w maju.

marzec

Plebiscyt Singiel ZIMY. Zwycięzca otrzymuje miejsce na składance CD Polski Underground „Rebel Rock” ZAŁOGAnci PMa bez udziału w Plebiscycie.

Zgłoszenia na koncert PMa w maju

kwiecień

Zgłoszenia do Składanki CD Polski Underground „Rebel Rock” ZAŁOGAnci PMa.

maj

Plebiscyt – wybór utworów na składankę CD Polski Underground „Rebel Rock” ZAŁOGAnci PMa.

Koncert PMa, zagrają artyści, którzy wygrają Plebiscyt Artysta Roku i Album Roku o ile wyrażą zgodę + dodatkowe zespoły.

czerwiec

Plebiscyt Singiel Wiosny. Zwycięzca otrzyma miejsce na składance CD Polski Underground „Rebel Rock” ZAŁOGAnci PMa bez udziału w Plebiscycie.

sierpień

wrzesień

Plebiscyt Singiel Lata. Zwycięzca otrzymuje miejsce na składance CD Polski Underground „Rebel Rock 2023” ZAŁOGAnci PMa bez udziału w Plebiscycie.

październik

Wydanie składanki CD MIAZGA! Miażdżymy system! Wychodzimy z podziemia!

grudzień

Plebiscyt Singiel Jesieni. Zwycięzca otrzymuje miejsce na składance CD Polski Underground „Rebel Rock” ZAŁOGAnci PMa bez udziału w Plebiscycie.

Wydanie składanki CD Polski Underground „Rebel Rock” ZAŁOGAnci PMa.

Alternatywa na Święta – Artyści składają życzenia.

Uwagi

KONCERTY MIAZGA! – Miażdżymy system! Wychodzimy z podziemia! – będą realizowane jeżeli zgłosi się odpowiednia ilość chętnych zespołów do udziału w przedsięwzięciu. Przedsięwzięcie zakłada 1 koncert w miesiącu z wyłączeniem wakacji (lipiec, sierpień), na każdym koncercie zagrają 4 zespoły. Składanka CD to oferta dodatkowa dla zespołów biorących udział w koncertach MIAZGA!, o ile wyrażą na jej wydanie zgodę.

Składanka CD Polski Underground „Rebel Rock” ZAŁOGAnci PMa to oferta, którą przedstawimy w kwietniu 2023r. Aktualnie szukamy wydawcy. który zaoferuje dobrą cenę. Realizacja nastąpi jeżeli zgłosi się co najmniej 18 zespołów, które zaakceptują warunki przedsięwzięcia. Na składance 2023 znajdą się Single Jesieni 2022 i Zimy 2023 o ile zespoły zaakceptują warunki oferty. Na składance 2024 znajdą się Single Wiosny, Lata, Jesieni 2023 i Zimy 2024, o ile zespoły zaakceptują warunki oferty, itd.

Koncert PMa – planowany jest na 28 maja 2023 w Warszawie lub w Łodzi.

Alternatywa na Święta – to akcja rozpoczęta w 2021r. Artyści przesyłają filmiki z życzeniami świąteczno-noworocznymi lub noworocznymi i dedykują swój utwór czytelnikom PMa. Filmiki publikowane są na naszym Facebooku, Instagramie i kanale YouTube między świętami a Nowym Rokiem.

Pozycje stałe w ciągu tygodnia:

Wyniki notowania Listy Przebojów #WaszaMuza TOP30 ogłaszamy w każdy poniedziałek o 11:00 na tablicy naszego fanpage na Facebooku

Singiel Tygodnia publikowany jest w każdy wtorek o 11:00 na tablicy naszego fanpage na Facebooku i prezentowany jest na frontowej stronie internetowej

Album Tygodnia publikowany jest na tablicy naszego fanpage w każdą niedzielę o 20:00 z wyłączeniem pierwszej niedzieli miesiąca gdzie prezentowany jest Album Miesiąca poprzedniego. Album Miesiąca promowany jest na frontowej stronie internetowej oraz na naszym kanale YouTube, jeśli dostępne.

Audycja „Zaplecze : alternatywa nastrój las” realizowana w ramach współpracy Polska Muzyka alternatywna z Radiem Zaplecze w celu promocji singli, które dosyłacie do nas w plikach WAV i MP3 w piątek o 22:00, post publikujemy już o 20:00.

Muzyczna Środa czyli wywiady realizowane przez naszą redakcję i RTV Sławenia z Londynu, publikowane są na tablicy naszego fanpage w środy o 20:00, o ile taki wywiad w danym tygodniu wystąpi i prezentowane są na frontowej stronie internetowej oraz kanale YouTube

Posty #WaszaMuza czyli polecane przez Was utwory publikujemy na tablicy naszego fanpage na Facebooku codziennie o 17:00 i 19:00, o ile takie zostaną zgłoszone. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zgłoszone single biorą udział w naszej Liście Przebojów #WaszaMuza TOP30 i są promowane na Playlistach YouTube

LIVE – czyli filmy z koncertów publikujemy na tablicy naszego fanpage w każdą sobotę o 20:00. Są to Wasze zgłoszenia, jeśli brak, sami proponujemy znalezione na kanale YouTube koncerty.

Patronat Medialny objęty przez nas nad Waszym wydarzeniem ogłaszamy i udostępniamy wydarzenie w każdym dniu o 10:00 na tablicy naszego fanpage, o ile taki prowadzimy.

Publikacje ze strony internetowej jak m.in. Promocja Artysty, Promocja Albumu, Promocja Singla, wywiady, recenzje itp udostępniamy na naszym fanpage we wtorki, czwartki i soboty o 15:00, o ile takie są realizowane.

Utwory Wyróżnione z Grupy PMa udostępniamy w poniedziałek, środa i piątek o 15:00 na tablicy naszego fanpage, o ile uznamy, że pojawiły się w Grupie prezentacje warte pokazania na stronie.

Inne:

Wyniki Plebiscytów jak Album Roku, Artysta Roku, Single sezonu oraz pozostałe publikowane będą zgodnie z ogłoszeniem zasad udziału w danym Plebiscycie.