Ramówka

harmonogram roku

styczeń

Plebiscyt Artysta Roku.

luty

Plebiscyt Album Roku.

marzec

Muzyczne podsumowanie roku

Plebiscyt Singiel ZIMY

Koncert MIAZGA TOUR

kwiecień

Koncerty MIAZGA TOUR

maj

Koncert MIAZGA TOUR

Koncert urodzinowy PMa – koncert charytatywny. Zagrają zespoły, które zgodzą się wystąpić społecznie aby wesprzeć cel charytatywny.

czerwiec

Koncert MIAZGA TOUR

Plebiscyt Singiel Wiosny.

lipiec

Odpoczywamy 🙂

sierpień

Zgłoszenia do koncertów MIAZGA! Miażdżymy system! Wychodzimy z podziemia! na rok kolejny.

wrzesień

Koncerty MIAZGA TOUR

Plebiscyt Singiel Lata.

październik

Koncert MIAZGA TOUR

listopad

Koncert MIAZGA TOUR

grudzień

Plebiscyt Singiel Jesieni.

Alternatywa na Święta i Nowy Rok.

Zgłoszenia na koncert charytatywny w maju.

Uwagi

KONCERTY MIAZGA! – Miażdżymy system! Wychodzimy z podziemia! – będą realizowane jeżeli zgłosi się odpowiednia ilość chętnych zespołów do udziału w przedsięwzięciu. Przedsięwzięcie zakłada 1 koncert w miesiącu z wyłączeniem wakacji (lipiec, sierpień), na każdym koncercie zagrają 4 zespoły.

Koncert PMa – koncert charytatywny planowany jest na 27 maja 2023 w Łodzi.

Alternatywa na Święta i Nowy Rok – to akcja rozpoczęta w 2021r. Artyści przesyłają filmiki z życzeniami i dedykują swój utwór czytelnikom PMa. Filmiki publikowane są na naszym Facebooku, Instagramie i kanale YouTube w Nowy Rok a także będą puszczane w audycjach w INNE.RADIO przez cały styczeń.

Pozycje stałe w ciągu tygodnia:

Lista Przebojów TOP30 #WaszaMuza wyniki ogłaszamy w każdy poniedziałek o 11:00 na tablicy naszego fanpage na Facebooku. Lista emitowana jest co środę o 21:00 do 23:00 w INNE.RADIO, podcast udostępniamy od piątku na Spotify.

Singiel Tygodnia publikowany jest w każdy wtorek o 11:00 na tablicy naszego fanpage na Facebooku i prezentowany jest na frontowej stronie internetowej. 2-gie miejsce publikujemy w środę, 3-cie miejsce w czwartek, również o 11:00 na stronie na Facebooku.

Album Tygodnia publikowany jest na tablicy naszego fanpage w każdą niedzielę o 20:00 z wyłączeniem pierwszej niedzieli miesiąca gdzie prezentowany jest Album Miesiąca poprzedniego. Album Miesiąca promowany jest na frontowej stronie internetowej oraz na naszym kanale YouTube, jeśli dostępne.

Muzyczna Środa czyli wywiady realizowane przez naszą redakcję i RTV Sławenia z Londynu, publikowane są na tablicy naszego fanpage w środy o 20:00, o ile taki wywiad w danym tygodniu wystąpi i prezentowane są na frontowej stronie internetowej oraz kanale YouTube

#WaszaMuza czyli utwory polecane przez Was publikujemy na tablicy naszego fanpage na Facebooku codziennie o 17:00 i 19:00, o ile takie zostaną zgłoszone. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zgłoszone single kandydują do naszej Listy Przebojów TOP30 #WaszaMuza i są promowane na Playlistach YouTube

Patronat Medialny objęty przez nas nad Waszym wydarzeniem ogłaszamy i udostępniamy wydarzenie w każdym dniu o 10:00 na tablicy naszego fanpage, o ile taki prowadzimy.

Promocja Artysty, Promocja Albumu, Promocja Singla, wywiady, recenzje itp czyli publikacje ze strony internetowej udostępniamy na naszym fanpage we wtorki, czwartki i soboty o 15:00, o ile takie są realizowane.

Wyróżnione z Grupy PMa utwory udostępniamy w środę, piątek i niedzielę o 15:00 na tablicy naszego fanpage, o ile uznamy, że pojawiły się w Grupie prezentacje warte pokazania na stronie.

Propozycje płytowe z naszego Sklepu na Facebooku prezentujemy w środę o 13:00

Ze świata muzyki alternatywnej, recenzje, wydawnictwa muzyczne w postaci linku afiliacyjnego do Empiku publikujemy w poniedziałek i piątek o 13:00. Klikając w link możecie wesprzeć nasz projekt. Za klik mamy 5gr prowizji, za zakup w Empiku z naszego linka otrzymamy 4% prowizji. Was to nic nie kosztuje 🙂

Playlisty polecamy w czwartek z YouTube, w sobotę ze Spotify. Instagram prezentujemy we wtorki. Naszą zrzutkę w niedzielę. Wszystkie prezentacje o 13:00. Zapraszamy do zgłaszania, odwiedzania i subskrypcji.

Inne:

Głosowanie na Album Miesiąca odbywa się w naszej Grupie Polska Muzyka alternatywna. Głosujemy od 1 do końca miesiąca. Wyniki publikujemy w pierwszą niedzielę po zakończeniu głosowania. Album Miesiąca bierze udział w Plebiscycie na Album Roku realizowany w lutym roku następnego.

Wyniki Plebiscytów jak Album Roku, Artysta Roku, Single sezonu oraz pozostałe publikowane będą zgodnie z ogłoszeniem zasad udziału w danym Plebiscycie.