Patronat medialny

Proponujemy artystom organizującym lub występującym na koncercie a także organizatorom imprez, właścicielom klubów, społecznościom organizującym imprezy plenerowe i w lokalach, eventy, zloty lub akcje charytatywne na których wystąpią artyści polskiej sceny niezależnej, objęcie Patronatem Medialnym Waszego wydarzenia. Oferujemy kampanię reklamową, zapewnimy reklamę marki, nagłośnimy i wypromujemy wydarzenie.

Z uwagi na realizowany projekt MIAZGA TOUR 2023, który pochłania nasz czas w całości i ogranicza możliwości czasowe a także stoi w sprzeczności z innymi promocjami

NIE PROWADZIMY W ROKU 2023 PATRONATU MEDIALNEGO!

Polska Muzyka alternatywna to strona wspierająca polskich artystów a także zajmująca się zbieraniem informacji o wydarzeniach związanych z szeroko rozumianą muzyką alternatywną. Uważamy, że wyjątkowe wydarzenia powinny wyróżniać się na tle innych, dlatego tak ważna jest ich dodatkowa promocja. Jesteśmy otwarci na wszelką pomoc w zakresie szerzenia wiedzy o muzyce i wsparcie artystów! Jeżeli jesteście zainteresowani zapoznajcie się z naszą bezpłatną propozycją!

Poniższe propozycje mają charakter wstępny i mogą być zmieniane w zależności od potrzeb organizatorów. Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się dostosować do wytycznych organizatora.

Jako patroni medialni oferujemy:

 1. Umieszczenie banera i plakatu wydarzenia na niniejszej frontowej stronie internetowej w części „Będzie się działo”.
 2. Dodanie wydarzenia zredagowanego przez artystę/organizatora na portalu Facebook do naszej strony na Facebooku do zakładki „Wydarzenia„.
 3. Udostępnienie wydarzenia na tablicy głównej naszej strony na Facebooku na ok. 14 dni przed koncertem.
 4. Publikację na naszej stronie na Instagramie informacji o wydarzeniu na kilka dni przed zaplanowanym koncertem, jednak nie później jak w dniu wydarzenia z linkiem do wydarzenia oraz plakatem, banerem informującym o koncercie.
 5. Publikację na naszej stronie na Facebooku informacji przypominającej o wydarzeniu kilka dni przed zaplanowanym koncertem, jednak nie później jak w dniu wydarzenia z linkiem do wydarzenia oraz plakatem, banerem informującym o koncercie.
 6. W publikowanych postach zapewnimy reklamę Waszej marki przez @podlinkowanie nazwy profilu na Facebooku/Instagramie artysty/organizatora.
 7. Nagłośnienie całej akcji przez udostępnienie wydarzenia naszej społeczności, w naszej Grupie na Facebooku w celu zwiększenia zasięgu prowadzonej przez nas kampanii.

W zamian za promocję i Patronat medialny oczekujemy:

 1. Zaproszenia naszej strony na Facebooku: @PolskaMuzykaalternatywna do wydarzenia.
 2. Umieszczenia na materiałach reklamowych, plakatach, ulotkach, banerach promujących wydarzenie logo naszej strony a w miejscach, gdzie publikacja logo nie jest możliwa zamieszczenie informacji i podanie linku: https://www.facebook.com/PolskaMuzykaalternatywna;

Pobierz paczkę z logo

w pliku do pobrania również logo czerno-białe

 1. Dostarczenia kompletu materiałów promujących wydarzenie z logo Polska Muzyka alternatywna (banery, plakaty itp.) drogą elektroniczną przez podanie linku do dysku, z którego będzie można je pobrać na min. 20 dni przed rozpoczęciem imprezy;
 2. Po zakończeniu kampanii wystawienia opinii przez dodanie wpisu do zakładki „Recenzje” na stronie: https://www.facebook.com/PolskaMuzykaalternatywna/reviews;
 3. Nie wywiązanie się z powyższych ustaleń wyłącza możliwość jakiejkolwiek promocji artysty, zespołu lub organizatora w przyszłości w zasobach projektu Polska Muzyka alternatywna.

Uwagi końcowe

 • Nie prowadzimy kampanii dla TRASY KONCERTOWEJ a jedynie dla pojedynczego wydarzenia. Jeśli trasa koncertowa wybierz jedno i podaj link przy zgłoszeniu!
 • Szczegóły współpracy są omawiane każdorazowo indywidualnie w zależności od charakteru wydarzenia lub grupy docelowej;
 • Redakcja strony Polska Muzyka alternatywna zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania przysłanych materiałów;
 • Patronat oparty jest na zasadzie dobrowolności współpracy obu stron i nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań prawnych;
 • Redakcja strony Polska Muzyka alternatywna nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści o wydarzeniach, a za błędne lub nieaktualne informacje odpowiadają ich organizatorzy;
 • Redakcja strony Polska Muzyka alternatywna zastrzega w szczególnych przypadkach prawo do rezygnacji ze współpracy i cofnięcie decyzji o przyznanym patronacie medialnym.
 • Przesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z oświadczeniem akceptacji Regulamin naszej strony oraz warunków niniejszej promocji.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

GDYBYŚCIE CHCIELI NAS PONOSIĆ 🙂

Polska Muzyka alternatywna