AyAhuasca album „Amor Fati” albumem lutego 2023

ALBUM LUTEGO 2023

Głosami fanów i sympatyków wybrany został Album Lutego 2023. Konkurs jak co miesiąc odbywa się w Grupie Polska Muzyka alternatywna i z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej popularny. Dzięki zabawie zaprezentowaliśmy już 88 albumów wydanych w ostatnim roku co pozwala poznać szerzej twórczość podziemia sceny alternatywnej. A zwycięzcą w miesiącu lutym został album „Amor Fati” zespołu AyAhuasca. Gratulujemy!

Zakończyło się głosowanie w naszej Grupie Polska Muzyka alternatywna na Facebooku w konkursie Album Lutego 2023. Spośród 15 albumów zgłoszonych do konkursu społeczność naszej grupy głosowała aby wybrać ten jeden. W konkursie wzięli udział:

 1. Emocean Drive – “All the Pretty Songs”  11.2022  
 2. Dead Saint’s Bitch – “Against All G-odds”  06.2022      
 3. Praise the Sun – “The Proffer Of Light” 09.2022          
 4. AyAhuasca – Amor Fati 01.2023   
 5. Widmoid – EP “404” 01.2023  
 6. Dariusz Jackowski – „Not for People”  01.2023   
 7. Podłoga – EP „1​/​4” 01.2023   
 8. Death Crusade – „Znów Płonie Niebo”   01.2023   
 9. Na Zewnątrz – „Prawda” 01.2023                                             
 10. Pull The Wire – Live Pol’and’Rock 2022 01.2023 
 11. Violent Answer – „Self-Great” 12.2022                                 
 12. Riverside – „ID.Entity” 01.2023  
 13. ParaNoise – „Rotten Pop”  09.2022 
 14. Tasiemka – “Wanna po dziadku” 08.2022
 15. Czerwień Się Marysiu – Opole  10.2022

W konkursie może brać udział każdy uczestnik naszej społeczności. Każdy może głosować ale także każdy może dodać własną propozycję. Artyści swój album, który chcieliby pokazać naszej społeczności ale także nasi czytelnicy, również mogą dodawać albumy, które im się podobają. Warunkiem jest jedynie data wydania albumu, nie może być starszy niż 12 miesięcy wstecz. To oznacza, że do konkursu w lutym mogły zostać dodane albumy wydane od marca 2022. Dodając album należy zaprezentować go w poście z linkiem do YouTube, Spotify, Bandcamp aby można było album przesłuchać i zainteresować nim pozostałych. Dzięki temu cała społeczność otrzymuje wiedzę jakie nowości muzyczne pojawiają się na scenie alternatywnej, mogą posłuchać, zagłosować a jeśli im się podoba napisać do wykonawcy aby zakupić krążek CD do swojej kolekcji.

Główna rywalizacja odbyła się pomiędzy dwoma albumami, AyAhuasca album „Amor Fati” i Tekla Goldman album „Taśma”. Zwycięzcą został zespół AyAhuasca a tytuł Album Lutego otrzymał album wydany przez zespół 22 stycznia 2023 roku „Amor Fati”.


AyAhuasca
(czyt. Ajałaska) to czwórka przyjaciół: Kuba, Kamil, Paweł  oraz Jakub, studenci i absolwenci  dziennikarstwa UJK w Kielcach.  Gatunkowo twórczość zespołu można określić mianem moonrocka. Grają stricte gitarową muzę z naciskiem na przekaz. Inspiracji upatrują w kolorowych latach 70s i buntowniczych latach 80s, kiedy to odnotowano boom muzyki rockowej  w Polsce. Chcą być katalizatorem duchowym i emocjonalnym dla słuchaczy, którzy mają dość muzyki bez charakteru. AyAhuasca to formacja, którą bez wątpienia warto poznać bliżej, więc zapraszamy Was do audycji Muzyczna Środa w której zespół było gościem.

Muzyczna Środa #19 AyAhuasca

Zapraszamy do wysłuchania dziewiętnastego odcinka audycji z cyklu „Muzyczna Środa” w której gościem będzie polski zespół AyAhuasca.

Oceń ten wpis:

Skład zespołu AyAhuasca to:

 • Kuba Długosz – wokalista i gitarzysta oraz autor tekstów, kompozytor i pomysłodawca nazwy, a także aktualnej stylistyki zespołu.
 • Paweł Surowiec– basista – równo bijące serce zespołu
 • Kamil Mietelski – gitarzysta i kompozytor, dał podwaliny pod utworzenie pierwotnego składu.  
 • Jakub Skuza – perkusista, tłuste żarcie i tłuste bity, od ponad 11 lat za bębnami, choć ostatnio bierze się również za instrumenty klawiszowe.

AyAhuasca album „Amor Fati” – przesłuchaj album.

Zwycięzcy składamy gratulacje. W najbliższych dniach wygrana zostanie ogłoszona w audycji Muzyczna Środa i na antenie INNE.RADIO podczas audycji Lista Przebojów TOP330 #WaszaMuza przez Darka Bełcząckiego już w środę pomiędzy 21:00 a 23:00. Album weźmie również udział w Plebiscycie na Album Roku 2023.

Wszystkim biorącym udział, zarówno artystom na których albumy głosowano ale też naszej społeczności bardzo dziękujemy. Liczymy na to, że zabawa się rozwinie i spotka się z Waszym zainteresowaniem.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

GDYBYŚCIE CHCIELI NAS PONOSIĆ 🙂

Polska Muzyka alternatywna

2 myśli na temat “AyAhuasca album „Amor Fati” albumem lutego 2023

 1. Wyświetlenia to nie wszystko, zwłaszcza jeśli minął dopiero miesiąc od wydania albumu. Raczej świadczy o tym, że zespół posiada fanów, lojalnych fanów, którzy na niego zagłosowali w konkursie. Co z tego, że ktoś naklika 1000 wyświetleń jak nigdy na zespół nie zagłosuje, nie kupi płyty, nie przyjdzie na koncert? Puste kliki nie świadczą o popularności.

  Polubienie

 2. Album, z którego utwory nie osiągnęły nawet po 1000 wyświetleń, zostaje albumem miesiąca 😂😂😂😂😂😂😂😂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s