Hypnosaur album „Doomsday”

Promocja albumu

Rock’n’roll nie umarł i ma się dobrze, a świadczy o tym debiutancka płyta „Doomsday” wydana 14 października nakładem Revenge of the Bat Records na limitowanym winylu oraz na wszystkich platformach streamingowych zepołu Hypnosaur.

Debiutancka płyta „Doomsday” została nagrana w Mustache Ministry Studio przez Marcina Klimczaka, a mix zrobił Haldor Grunberg z Satanic Audio (znany ze współpracy z m.in. Behemoth, Me And That Man, Doperlord). Dzięki wytwórni Revenge of the Bat Records „Doomsday” dostępny jest na limitowanym 180 gramowym winylu i na wszystkich platformach streamingowych. Okładka to dzieło znanego grafika, Rafała Wechterowicza (TOO MANY SKULLS), który tworzył dla takich artystów jak Ozzy Osbourne, Slipknot, Anthrax, Ghost, Mastodon, Behemoth.

Album zapowiadał pełen energii singiel, „Circle” wydany na koniec kwietnia tego roku. Muzyka i tekst Hypnosaura, dźwięk nagrany przez Marcina Klimczaka z Mustache Ministry Studio natomiast dźwięk mieszany przez Haldor Grunberg z Satanic Audio. Filmik nakręcony, reżyseria i kolorowany przez Wojciecha Trusewicza z Fototrust.

7 października, na tydzień przed premiera ukazał się teledysk do utworu „Doomsday”. To pierwszy a zarazem tytułowy utwór na albumie. Muzyka i tekst Hypnosaura, dźwięk nagrany przez Marcina Klimczaka z Mustache Ministry Studio natomiast dźwięk mieszany przez Haldor Grunberg z Satanic Audio. Filmik nakręcony, reżyseria i kolorowany przez Wojciecha Trusewicza z Fototrust.

Płyta „Doomsday” została wydana 14 października nakładem Revenge of the Bat Records na limitowanym winylu oraz na wszystkich platformach streamingowych. Muzyka Hypnosaur to wypadkowa inspiracji każdego z muzyków, bo „Doomsday” to wspólne dzieło całego zespołu. Muzyki z tego albumu nie da się zaszufladkować – chyba że ogólnie powiedzieć o niej rock’n’roll. Na „Doomsday” nie ma dwóch takich samych utworów, a zespół mówi:

„lubimy jak jest głośno i do tego mrocznie, ale najważniejsze żeby muzyka chwytała, bujała, a refreny muszą zostawać w głowie”.

Nagrano w Mustache Ministry Studio przez Marcina Klimczaka,
Mix: Haldor Grunberg z Satanic Audio (m.in. Behemoth, Me And That Man, Dopelord)
Wytwórnia: Revenge of the Bat Records
Dostępna jako: limitowany 180 gramowy winyl & na wszystkich platformach streamingowych. Polecamy album do przesłuchania na kanale Spotify lub Bandcamp zespołu, na tym drugim możliwość zakupu wersji winylowej.

Tracklisting:

 1. “Doomsday”
 2. “The Hole”
 3. “Desert Tornado”
 4. “On The Run (Bang Bang)”
 5. “Circle”
 6. “They Come Out At Night”
 7. “Godfucker”
 8. “Follow/Shadow”
 9. “Heart Of Stone”
 10. “Huisuke”

Hypnosaur to multiwymiarowy wszechwieczny byt, istniejący poza czasem i przestrzenią. Jego obecność była zauważana od zarania dziejów, a przekazy to dokumentujące pojawiają się tak długo, jak istnieje cywilizacja. Obecnie przejawia się poprzez soniczny przekaz, którego jesteś świadkiem.

Hypnosaur to muzycy grający w przeszłości jak i obecnie w wielu różnych grupach (m.in. Jane Doe, The Assblasters, Saint Hex, Toxxxik Flash). Został założony w 2017 roku w Warszawie, a dwa lata później wydał Ep „Illusion”. Korzystając ze sposobności prezentacji zespołu i najnowszego albumu w ramach uzupełnienia twórczości olecam pierwszą EP „Illusion” z 2019 roku do przesłuchania.

Skład zespołu:

 • Bartosz Kulczycki – główny wokal i klawisze,
 • Michał Siedlecki – chórki i gitara,
 • Marcin Jastrzębski – bas,
 • Marcin Szóstakowski – perkusja
Photo: Wojciech Trusewicz

Promocję przygotowano we współpracy z managerem zespołu Filip Sarniakiem, którego gorąco pozdrawiamy i polecamy debiutancki album szalonego rock’n’rollowego dinozaura.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

Jedna odpowiedź na “Hypnosaur album „Doomsday”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s