Tomorrow Blurred singiel „Nieważne”

Promocja singla

Jakub Folwarczny od 3 lat pisze teksty i komponuje muzykę. W styczniu 2021 roku z trójką znajomych z Liceum nr. 1 w Wodzisławiu Śląskim założył zespół Tomorrow Blurred. Po dobrze odebranym przez fanów utworze „Za chwilę”, 4 stycznia 2022 roku miał swoją premierę ich drugi singiel „Nieważne”, którym udowodnili olbrzymi potencjał jaki tkwi w zespole.

Utwór opowiada o zależnościach pomiędzy marzeniami a życiem codziennym. Opowiada o tym jakie przemyślenia dotykają ludzi, którzy są w sytuacji, kiedy ich marzenia jeszcze nie są na wyciągnięcie ręki.

Jako ludzie dążący do celu mamy skłonności do popadania w skrajności: od „jestem genialny i mógłbym wszystko”, po: „z tego już nie będzie nic”. Czasem warto się zatrzymać, spojrzeć na sprawy obiektywnie – zdrowo ocenić dotychczasowe sukcesy i porażki. Pomyśleć, że „jutro też jest dzień”

– uzupełnia zespół

Założycielem zespołu Tomorrow Blurred jest Jakub Folwarczny. Jakub od 3 lat pisze teksty i komponuje muzykę. Od zawsze chciał mieć własny zespół. W 2021 roku udało się zrealizować plany, kiedy z trójką znajomych z Liceum nr. 1 w Wodzisławiu Śląskim założył kapelę. Nazwali się Tomorrow Blurred i grają muzykę w klimacie rocka alternatywnego, indie, rock and rolla, etc. Skład zespołu to:

  • Kuba Folwarczny – wokal, gitara
  • Patryk Parma – gitara basowa, wokal
  • Marek Warzeszka – gitara
  • Szymon Lasok – perkusja

W październiku 2021 roku wydali swój pierwszy singiel „Za chwilę”. Singiel został dobrze przyjęty przez fanów i trafił na naszą Listę Przebojów #WaszaMuza TOP30. Można powiedzieć, że na stronie Polska Muzyka alternatywna miał swój udany debiut.

19 grudnia 2021 roku w składzie jednoosobowym Jakub Folwarczny – gitara elektryczna, akustyczna, wokal, zagrał akustycznie w Pubie „Pod Ziemią” w Krakowie koncert pokazując, że komponuje świetne, dojrzałe teksty. Już 8 stycznia 2022 roku będzie można ich posłuchać na żywo. Chłopaki grają koncert w Gryfon 2.0 w Rybniku. Naszym zdaniem zespół posiada olbrzymi potencjał, warto go subskrybować i obserwować, gdyż już niebawem z pewnością zaskoczy nas kolejnym świetnym singlem. A znajdziecie zespół na:

Promocję przygotowano dzięki Jakubowi Folwarcznemu, który poświęcił nam czas i udostępniając materiały wzbudził nasze zainteresowanie twórczością i charyzmą zespołu, które chcemy przenieść na Was. Świetne teksty, dobra muzyka a przed zespołem fajna przyszłość. Musicie jednak w tych czasach im troszkę pomóc. Razem wspierajmy młodych polskich artystów sceny alternatywnej!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s