O nas

Jesteśmy dla Was !

Jesteśmy dla muzyków ale też dla fanów dobrej polskiej muzyki. To dzięki Wam jesteśmy, tworzymy i realizujemy NASZE CELE. To Wy dajecie nam power do działania!

Rekomendacje

Michał Sadowski

Sadowski Home Studio. PMA promowała singiel „Alabama song”. bardzo dobry kontakt z ekipą, dodatkowo moje dwie kompozycje znajdują się na playlistach PMA. wielkie dzięki i pozostajemy w kontakcie.

Samuel Parczi

Super współpraca, za którą bardzo dziękuję i serdecznie polecam obserwacje jak i branie udziału w życiu tej grupy . To był zaszczyt zobaczyć tutaj swoje utwory.

Dorota Fronczak

Wszystko rzetelnie przygotowane. Prezentacje zespołów przygotowane z pomysłem i bardzo ciekawe. Sama byłam bardzo zadowolona czytając swój opis zespołu za który bardzo dziękuję Polecam i pozdrawiam serdecznie .

Imaginature

Bardzo ciekawy portal, na którym możecie dowiedzieć się o wykonawcach, którzy szerzej nie zdążyli jeszcze zaistnieć. Macie tu możliwość dowiedzieć się o nich jako jedni z pierwszych, a kto wie jak daleko zajdą później! Jeśli chodzi o samą redakcję to podkreślić należy świetny kontakt, pomysłowe inicjatywy, fachowe rady – to wszystko otrzymacie tu zupełnie bezinteresownie

Andrzej Czaplewski

ATAN Rewelacyjny portal, bardzo ciekawe artykuły o zespołach oraz interesująca playlista. Mega profesjonale podejście do branży, bardzo przyjemna współpraca i łatwa komunikacja. Dziękuje w imieniu #atan . Pozdrawiam.

Andrzej Nowak

NOVY W imieniu zespołu Novy dziękuję serdecznie. Świetną robotę robicie, z zaangażowaniem i w pełni profesjonalnie. Przede wszystkim cenne jest to, że można u Was spotkać się z prawdziwą ideą muzyki alternatywnej, w niekomercyjnym kształcie.

WESPRZYJ NASZ PROJEKT

wpłać na zrzutkę.pl

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Dołącz do naszej społeczności

Grupa Polska Muzyka Alternatywna to prawie 4000 osób! Dołącz do społeczności fanów polskiej sceny niezależnej!

PARTNERZY